O nás

LESOREK s.r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá sa 14.3.2008 pretransformovala z pôvodnej firmy pod názvom Šimka Miroslav - LESOREK (vznik 1995). Samotné poskytovanie služieb konateľom Miroslavom Šimkom sa datuje na rok 1989 (ako SHR). Táto spoločnosť má dlhoročnú tradíciu v poskytovaní služieb v lesníctve ako sú napríklad spilovanie a výruby rizikových a nebezpečných stromov, drtenie náletových drevín, drtenie drevného odpadu, čistenie a úpravy zanedbaných pozemkov, kosenie a mulčovanie tráv a burín.


Disponujeme najmodernejšou profesionálnou lesnou technikou. V záujme spokojnosti našich zákazníkov a odberateľov neustále zdokonaľujeme technologické postupy našich prác. Pri našich prácach dbáme hlavne na bezpečnosť a kvalitu. Nové technické zariadenia, zodpovedný individuálny prístup a naše dlhoročné skúsenosti nám zaručujú, že naše služby sú vždy poskytované profesionálne s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu a spokojnosť odberateľov.

prev next
 

Jedným z hlavných ukazovateľov našej profesionality a zodpovedného prístupu je zavedenie systému manažérstva kvality, ktorý vyhovuje požiadavkám normy EN ISO 9001:2008